~ 13. září ~

Novinek máme spousty. Jen počítač se rozhodl stávkovat a tak bohužel to nejde tak jak bych si představovala. :-)

Štěňátka jsou již všechna v nových domovech a Já jim i jejich páníčkům přeji ty nej chvilky společně strávené. Jakmile pc bude lépe poslouchat budu jistě pravidelně doplňovat fotografie, kterých mi chodí spousty a jsem za ně moc ráda!

Další velkou novinkou je, že Leo splnil podmínky pro udělení titulu INTERCHAMPION mám z něj pravdu velkou radost a doufám, že radost sdílí i Leoškovo chovatelka :-)

Leo dodělal ICh v ukrajinském Užhorodě kde oba dny získal CAC a CACIB, tímto splnil i podmínky pro udělení šampiona Ukrajiny. Společně s Leem byla na Ukrajině i Hanička, která jeden den získala R.CAC. Druhý den však okouzlila paní rozhodčí svým pohybem a v nemalé konkurenci získala CAC, CACIB a na konec i BOB :-)

Na výstavě se ukázal také náš malý Merlinek, ale protože kompletně přišel o svůj kožíšek v Mladé Bolslavi získal Velmi dobrou 2 a na Speciální výstavě v Chropyni V1,ale bohužel bez titulu CAJC :-(. V Chropyni se ukázala i Hanička V2 R.CAC a Leo V3

~ 16. července ~

Dnes odjela do nového domova Enchanteresse - Terezka. Přejeme Terezce i jejím páníčkům nádherné společně strávené chvíle.

Tak už nám tady zůstávají jen čtyři nezbednice. Pro Etinku si za pár dní přijedou a pak už tu zůstanou jen dvě modřinky a malá Ení. Ení je stále krásnější stejně jako její sestra Clair.Obě jsou podle mého předurčeny pro výstavní kruhy. Ema je takový čertík a oproti holkám nemá tolik chlupů,ale už jí rostou:-) A určitě i zní vyroste krásná slečna.Taky proč ne je pořád největší a dokáže už přeprat i mámu :-) Ení je hrozný nezmar.Leze všude tam kam se nesmí.Každé ráno mě přivítá kousnutím do palce a pokud se jí dostatečně nevěnujete tahá vás za kalhoty jako o život. Prostě pořád je u nás veselo. Pokud se ještě rozmýšlíte zda si vybrat právě kolii.Přijeďte a sem si jistá,že si kolie zamilujete:-)

Vloženo 16.7.2011

~ 10. července ~

Dnes odjel do nového domova Enchateur Lago Benea ( Jerry ). Jerry dělá společnost Codymu z Josefovské pevnosti a podle zpráv se má přímo skvěle.Připojuji i jednu fotečka.Snad se Pavla, panička nebude zlobit:-)

Vloženo 16.7.2011

~ 6. července ~

Dnes odjel do nového domova malý Espoir  pro nás Ezo v novém domově pravděpodobně Ben. Přejeme jemu i jeho páníčkům krásné společně strávené dny.

Vloženo 6.7.2011

~ 4. července ~

Štěňátkům je už 8 týdnů. Jsou to taková nezbedná miminka. I když nevím zda jim ještě říkat miminka. Bohužel počasí nám moc nepřeje a tak nejsou jejich nové fotečky. Ale hlásí koncem týdne zlepšení a tak se zde nové fotky jistě objeví:-) Pokud je hezké počasí a neprší mají velikánský výběh ve kterém najdete spousty hraček. Je pravda, že ještě nedávno tam bylo více trávy a také nějaké ty rostlinky. Za své vzala krásná velká pivoňka. I když jsou to štěňátka šikovná páč veděla, že dvounohá maminka by pivoňku musela ostříhat tak to udělala za mě. A teď už ze země trčí jen stonky asi 20 cm dlouhé. No jsou to prostě zlatíčka. Zlobit se n a ně prostě nemůžete, vždy to myslí dobře. A travička? Občas přemýšlím zda to nejsou kůzlata převlečená zs štěně. Páč když je chvilku pozorujete máte pocit, že baští trávu. Dlouhá tráva, kterou sem nutila svého drahého chotě posekat, aby se štěndům lépe leželo štĚnátka zkrátila na patřičnou velikost svým okusouváním . No zase sem ušetřila za sekačku a elektriku :-) Nejkrásnější a nejroztomilejší je když si k nim jdu sednout. Všechna štěňátka mám okamžitě na klíně a každé z nich se dožaduje pozornosti, pohlazení a co víc snaží se mě každé z nich alespoň jedenkrát olíznout. To pak člověk lituje, že nemá tolik rukou kolik je štěňátek. Prostě jsou to naše zlatíčka. Samozřejmě, že loučení s nimi bude těžké. Však jsou to i tak trošku naše dětičky, ale věřím, že každé z nich se dostane do té nej rodiny, která ho bude mazlit a mazlit minimálně tak jako Já, zlobit tak jako můj manžel, rozmazlovat tak jako naše dcera a hrát si s ním tak jako náš syn:-) POKUD SE JEŠTĚ ROZHODUJETE ZDA SI ZA SVÉHO SPOLEČNÍKA ZVOLÍTE KOLII KLIDNĚ ZAVOLEJTE A PŘIJE´DTE SE JEN TAK PODÍVAT. RÁDA VÁM VAŠE DOTAZY ZODPOVÍM A NAŠE SMĚČKA BUDE RÁDA ZA KAŽDOU MAZLÍCÍ NÁVŠTĚVU:-)

~ 2. července ~

KAŽDÉ ŠTĚŃÁTKO MÁ SVOJI VLASTNÍ STRÁNKU KDE SE DOZVÍTE O NĚM VÍCE INFORMACÍ. Také dnes odjel do nového domova Elemént Lago Benea. Přejeme mu šťastnou cestu, plnou misku a spousty nových kamarádů a páníčkům přejeme ať jim Ell dělá jen samou radost:-¨)

 

Konečně jsem dodělala stránečky krycím psům. Snad se Vám budou líbít a za některým z našich fešáků přijedete se svojí  slečnou :-)

vloženo 2.7. 2011

~ 24. června ~

NOVÉ FOTOGRAFIE ŠTĚŇÁTEK VRHU " E " NAJDETE ZDE lagobenea.rajce.idnes.cz/Vrh_E_6%2C5_tydne/

vloženo 23.6. 2011

~ 16. května ~

Jsem Já to ale zapomětlivka :-) Maxík ( Diamants de LB ) složil zkoušku ZOP s výsledkem 81 bodů ze 100 možných a se známkou velmi dobrá. S tímto výsledkem obdržel 3. místo ze všech zúčastěnných. MOC MOC GRATULUJU!!!!!!!!

V Řepči se již tradične konala o víkendu 15.5. klubová výstava. Buráček ( Cacahuete LB ) se zde ukázal na své první výstavě. Byl moc šikovný a od pana rozhodčího si odnesl známku výbornou a čtvrté pořadí. Zároveň byl na výstavě i uchvovněn. A tak se nesmírně těší na všechny nevěsty .-)

Vloženo 16.5.2011

~ 13. května ~

Bohužel sonografické vyšetření Haničky březost nepotvrdilo a tak další štěńátka po Haničce plánujeme na zimu 2011/2012

Vloženo 13.5.2011

~ 8. května ~

Tento den slaví narozeniny vrh " A "  Amince, Artuškovi, Arískovi, Amadeusovi a Argovi přejeme vše nejlepší k již 4. narozeninám. A páníčky prosíme o aktuální fotografie:-)

Vloženo 13.5.2011

~ 5. května ~

Dnes je to přesně rok co do psího nebe odešla Naše LOVE ( I Love You Noko Bohemia )

CHYBÍŠ MI STÁLE!!!!!!!!

 

A protože jeden život končí a druhý začíná ten samý den se narodila Queena ( Dallinaire Queen of Show ). Kvínko všechno nej!!!!!

Vloženo 5.5.2011

~ 4. května ~

V tento den oslavila všechna štěňátka z vrhu " D " první narozeniny. Všem třem klukům a jedné slečně posíláme mnoho pusinek a pohlazení. A jejich páníčkům děkujeme za vzonou péči o ně a prosíme o zaslání aktuálních fotografii:-)

Vloženo 5.5.2011

~ 25. dubna ~

S Leem a Haničkou jsem vyrazila  na výstavu do Holandska. Nějak nám to cestování už chybělo tak proč se nekouknout do země tulipánů:-) V Holandsku se CAC zadává pouze jedné feně a psovi. Leo si odváží krásný posudek a známku V4 a Hanička též úžasný posudek a výsledek V1 . Odjíždíme spokojeni. Paní rozhodčí totiž známkou velmi dobrou moc nešetřila :-) Krajina  je v Holandsku úžasná, kytičky, čokoláda a větrné mlýny též. Prostě žůžo bájo výlet :-)

vloženo 5.5.2011

~ 20. dubna ~

V CH.S. VERMIKO NARODILO 6 HOLČIČEK A 2 KLUCÍ

TATÍNKEM ŠTĚŇÁTEK JE NÁŠ LEO (MULTI. Ch. QOU VADIS AFRICAN GOLD ) A MAMINKOU JE Ch.PEGGY BLACK VERMIKO

Z TOHOTO SPOJENÍ JE MOŽNÉ ZAMLUVIT SI JIŽ POUZE 1 FENEČKU VÍCE INFORMACÍ  V CH.S. VERMIKO

 

~ 10. dubna ~

A protože jsme toho měly málo vyrážíme v neděli do polského Zabrze kde je NV a posuzuje Anna Kochan.

Ve třídě mladých Bjůtynka ( Polar Beauty Modrý Iris ) paní rozhodčí oslnila svým pohybem a získává V1,CAJC a posléze i JBOB

Hanka nastupuje tentokrát ve třídě šampionů a získává V1,CWC a pak ve velké konkurenci i nejlepší dospělou fenu ( NV )

Byl to sice náročný, ale pro nás velmi úspěšný víkend. A moc děkuji Terezce M. za pomoc při česání a také nakupování :-)   

                                                                                                                                                                                                                             vloženo 16.dubna

~ 9. dubna ~

Minulý týden byl pro nás velmi náročný víkend. V sobotu 9. dubna jsem vyrazila s malou Bjůtynkou a Haničkou na NV v Ostravě.

Posuzoval pan MVDr. Fiala. Malá Bjůta byla ve třídě mladých samozřejmě tou nejmenší a nejméně zkušenou. A tak si z 5 mladých fen odnáší známku VD 3. Hanička se tentokrát ve třídě otveřené krásně předvedla a získala V1,CAC.

Ve třídě mladých psů se předvedl synáček Leoška a Love - Max ( Diamants de LB ) získal známku výbornou 2. Je to moc krásný a veliký pes a máme z něj velkou radost.

    vloženo 16. dubna

~ 23. března ~

Dnes nám dorazily výsledky MDR :-) a jaké jsou?????            POLAR BEAUTY MODRÝ IRIS  +/+

                                                                                               KANGASVUOKON MERLIN        +/-

                                                                                               ALFA ADELANTE NIARRA         +/-

                                                                                               GOLDEN HANNA V.RHODOD.    +/-                         

~ 26 . února ~

Velmi dlouho jsem neaktualizovala a je toho velmi mnoho co bych Vám chtěla říci.

Nejprve se mezi krycí psy zařadil Samík ( Alfa Adelante Niara ) a bude mu vytvořena samostatná stránka v rubrice krycí psi.

Dne 7.1. přibyl do  "rodinky"  Lago Benea další "přírůstek" . Romče se narodil krásný a zdravý syn Pavlík!!! Moc gratulujeme a podle toho jak Romana informuje roste jako z vody .Tedy spíše z mléka :-)

Dne 17.1. oslavil své již 3. narozeniny vrh " B ". Všem majitelům děkuji za vzornou péči o ně.

A dne 18.1. by Love ( I Love You Noko Bohemia ) oslavila své 7. narozeniny. Lafinko stále mi moc a moc chybíš.

Malý Merlinek byl testován na CEA DNA a jeho výsledek nás velmi potěšil . Merlin je CEA DNA carrier

No a na konec se 5. a 6. února konala MVP v Brně. První den Connie ( Connaissance LB ) V4 a uchovněna na výbornou. Hanička V2 r.CAC ( potvůrka rozhodla se, že se jí hala vůbec nelíbí ), ale protože byla ve třídě již s českou šampuonkou CAC přechází na Haničku :-)

Druhý den jsem byla jen s Haničkou. Teď už sice běhala a předváděla se krásně, ale bohužel nebyla dle pana rozhodčího v kondici a tak" pouze " V2 :-)


u