NOVINKY 2013

 

 Je to až neuvěřitelné jak ten čas letí. Dnes je vrhu " A " už 6. let !!! Přejeme Areskovi, Amadeusovi, Artuškovi, Agrovi a Amince minimálně ještě jednou tolik let strávených ve společnosti svých blízkých!!! A prosím páníčky o jejich aktuální foto!

 Dnes jsou to 2. roky co na svět vykoukla kupa krásných štěnátek od Aminky a naše první blumerlátka. Celému vrhu " E " přejeme všechno nejlepší. Hodně lásky, plnou misku a spoustu dalších výstavních a sportovních úspěchů ( a že jich není málo ) Jsem moc ráda, že máte tak skvělé páníčky!!!! 

 Dnes 5.5. jsou to 3. roky co do psího nebe odešla Love ( I Love You Noko Bohemia ). Lavíšku stále mi moc chybíš !!! 

Tak jak jsem slíbila je zde malá aktualizace, ale je toho od počátku roku hodně a tak doufám, že na něco nezapomenu :)

 DNES 4.5. SLAVÍ VRH " D "  3 . NAROZENINY. VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!

Ennie ( Espérance Lago Benea ) splnila podmínky jak pro udělení českého tak i Slovenského Junior Championa. MOC GRATULUJEME!!!

V lednu se konala Hanácká výstava kde naší ch.s. reprezentovala Jůlinka ( Giuolia d or Lago Benea ) - velmi nadějná 1, Fleur ( Fleur de la vie LB ) v třídě mladých V2, Etinka ( Etoile du soir LB ) v mezitídě V2. R.CAC a Ennie ( Espérance LB ) v třídě otevřené V3.

No a na své první výstavě se předvedla jedna naše nová naděje krátkkkosrstá kolie přivezená z dalekého Finska " Esi " na své první výstavě získala od paní rozhodčí V1,CAJC, BOJ 

V únoru posuzoval na DUO CACIB anglický rozhodčí J. Luscott a to jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít. Předvedl se Rex ( Fruit du solei LB ) v třídě mladých V4, Jůlinka v třídě dorostu VN1, Fleur v třídě mladých V2, Ennie v mezitřídě V1, CAC, CAC CMKU  a Etinka také v mezitřídě V2, R. CAC . Esinka - naše holoprdka V2 ve třídě mladých

Druhý den naše barvy hájil Rex , paní rozhodčí z Holandka nezaujal a získal známku VD4 a Ennie v  mezitřídě V3. Esinka kratanda V1, CAJC 

 V březnu jsme vyrazili do Ceských Budějovic kde posuzovala rakouská rozhodčí E. Soltesz. musím říci, že to byl velmi náročný den, ale jak si přečtete dál byl to pro mě a mojí chovatelskou stanici den velmi úspěšný. 

Jůlinka ve třídě mladých V2, Fleur v mezitřídě V3, Etinka také v mezitřídě paní rozhodčí bohužel nezaujala :( VD4. Buráček ( Cacahuéte LB ) v třídě otevřené V. 

Pak přišly na řadu krátkosrsté kolie a Esinka paní rozhodčí doslova uchvátila a získala V1,CAJC, BOJ a následně i titul BOB!! Tímto splnila podmínky pro udělejení Ceského Junior Sampiona

Ale to nebyl ještě konec Mirka + Buráček, Marcela + Jůlinka a Já + Fleur jsme nastoupili do závěrečných soutěží chovatelských stanic. Přihlášeno bylo 6 chovatelských stanic. Přesvědčovala jsem holky, že se jdeme jen proběhnout v čestném kruhu a když pan rozhodčí M. Václavík, který chovatelské stanice posuzoval na nás ukázal, abychom šli vpřed chtěla jsem odcházet. Jaké bylo překvapení když sem zjistila, že jsem zůstali v výběru 3 chovatelských stanic a získali krásné 3. místo! Užasný zážitek!

 Mezi tím jsem si odskočila s Fleur do Rakouska kde získala V2, R. CACA a také do německých Dráždan kde Jůlinka ve třídě mladých V, Etinka v mezitřídě V4, a FLeur v třídě otevřené V4.

 Etinka s Jůlinkou rozhodně nezahálejí a tak na Hluboké navštívily Krajskou výstavu, Jůlinka V1, Vítěz třídy, Etinka V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 4. místo v závěrečnýh soutěžích . A také se vydaly na dalekou výstavu do Ostravy kde Jůlinka ve třídě mladých V2 a Etinka v mezitřídě V1,CAC !!!

 No a dnes MVP v Praze posuzoval paní Mgr. Dana Fialová specialistka na kolie a klubová rozhodčí. Ve třídě mladých se předvedl Flamm, ale protože nechal kožíšek v čistírně zůstal na 3 místě,ale i přsto známka výborná a krásný posudek. V mladých Jůlinka V ( nechtěla ukazovat ouška potvůrka ) a v mezitřídě Etinka V1, CAC . Super ! Etinak má letos už 2 CACe a 2 R. CACe a má skvěle našlápnuto :) Holky jen tak dál!!!  

A kde se uvidíme příště???? Hned za týden na Klubové výstavě. Přijdte se podívat :)